zs         zs
 
Studánka / Zprávy z akcí 2018/2019
 


Lerngymnastika 2018 26.11.2018 
 
Výstava modelů vláčků 15.11.2018

 Dnes jsme se jeli podívat na hlavní nádraží, kde byla výstava železničních modelů. Expozice je letos rozšířená o další místnost, tak to bylo ještě prímovější. Pan výpravčí nás zkoušel z našich vědomostí a bystrosti.Odměňoval obrázky vláčků, jsme šikulky, všichni si neseme obrázkovou vzpomínku na dnešní den.:-) 
 
Návštěva sv.Martina 9.11.2018

Tak jsme se přeci jen dočkali vzácné návštěvy.Na naší zahradu přijel Martin i se svým bílým koněm.Přivítali jsme ho písničkou, která je přímo o něm a udělali jsme mu tím velkou radost. Nechal nám tady ve školce pro štěstí podkovu svého koníka a schoval nám dokonce poklad, který jsme našli díky fáborkům . Každý z nás si neseme domů i vlastního koníka, kterého jsme si ve školce vyrobili. Sice stříhání ještě musíme potrénovat, ale výsledek dílka je nádherný. :-) 
 
Tajemství lesa 2.11.2018

V pátek jsme jeli na výchovný program hudebního divadla “Tajemství lesa”, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých příběhů lesních skřítků, jednoho jsme si i vytvořili. Kolem nás bylo spoustu krásných obrazů, které namaloval šikovný malíř. Prohlédli jsme si architekturu starého města, poznáme už i Klicperovo divadlo, Bílou věž , Galerii, dokonce i víme,kudy vychází nevěsta a ženich. :-) 
 
Hudební představení ve Studánce 31.10.2018 
 

Stranky
|  1 |  2 |  3 |
 
All Rights Reserved, created by BezvaWeb.com